Stále čekám na otázky k výslechu - ZDE

Hrej tajně (RC)

22. června 2014 v 19:01 | Ellnesa |  Recenze

Název: Hrej tajně

Autor: Emma Hart

Série: The Game

Počet stran: 198

Nakladatelství: Galatea

Rok vydání: 2014

Emma_Hart_Hrej-tajne_stredni
zdroj: Galatea

Anotace:Druhý díl série The Game
Aston Banks se nikdy nechtěl zaplést do vztahu s Megan Harperovou - ani té osudné noci. Od dětství ho pronásledují děsivé vzpomínky, se kterými není schopen se vypořádat. Ví, že právě ona by dokázala během chvíle prorazit ochrannou zeď, kterou kolem sebe postavil, aniž by si to uvědomil.
Braden, Meganin dlouholetý přítel z dětství, nad ní drží ochrannou ruku, a ona ho rozhodně neměla v plánu zklamat tím, že si něco začne s Astonem. Když však pozná, že Aston není jen typický frajírek, jakým se zpočátku jevil, už není cesty zpět…
Astonovo dětství bylo horší než si vůbec Megan uměla představit. Její láska je ale mnohem silnější než démoni, kteří ho dennodenně pronásledují. Ani Aston se už dál nedokáže lásce bránit, ale právě díky ní se může svým démonům postavit a porazit je. Konečně má šanci poprat se s tím, co je ukryto hluboko v jeho nitru… s tím, čemu už nikdy nechtěl čelit… s tím, čemu se tak dlouho vyhýbal. S tím vším se ale musí vypořádat tak, aniž by Braden něco zjistil… Uchovat jejich vztah v tajnosti nemohlo být nikdy těžší…
Můj názor:
Lehká droga, to je přesná definice téhle knihy. Přestože příběh nemá ani zdaleka takové kvality jako první díl, tak se od téhle úzké knížky s fantastickým rudým přebalem nehnete. Emma šla očividně více na pole erotiky a tudíž na sebe megan a Aston skočily hned v první kapitole, což jejich lásce trošku ubíralo na té romantické touze, kterou čišela z příběhu Maddie a Bradena (Hrej hráčem). A protože Emmě jde více popsat lásku než hlubokost ošklivé minulosti, tak je to docela škoda.
Ale Astonovi démoni a starouš byli ale silnější a působivější kafe, než Maddiin Pearce (ale ten se mi osobně líbil víc).
Proběhlo srovnání, kterého jsem se asi měla vyvarovat a můžeme jít dál :-)

Postavy:
Aston, kluk s dost ošklivou minulostí a zničeným dětsvím. Je dost zvláštní nahlédnout děvkaři pod kůži. Na povrch neskutečně sprostý, úchylný, arogantní kretén. Jaho obor je ale navzdory tomu psychologie a je dost chytrý. Pod povrchem je to plachý, lehce ustrašený kluk s bolestnými vzpomínkami. Je milý a když je s Megan tak v podstatě nemluví sprostě. Takže i sprosťárny patří k jeho masce.
Megan je naproti tomu neuvěřitelně laskavá osoba, kterou jsem měla dost ráda. Hledá svého pana Darcyho, miluje knížky je to nekonečná romantička. Touží pomoct Astonovi a dokáže poznat, kdy jí potřebuje. Ničí jí představa, že by měla zradit, svého "bráchu" Bradena. Ale stejně ho nakonec zradí kvůli svému panu Darcymu ;-)
Nechyběli tam i Maddie s Bradenem, ze kterých je mimochodem dokonalý pár!

"Vypadala, že je na tebe mnohem více nasraná než obvykle. Však víš, dneska ve škole."
"Asi proto, že jsem jí v sobotu večer nasral ještě víc než obvykle."

Děj:
Braden odjel s Maddie pryč a Megan s Astonem vycítí, že konečně můžou udělat něco, za co by je Braden zabil. Áno, vyspat se spolu. Po společně strávené noci se dostáváme spolu s Astonem k jeho staroušovi a opatrně se noříme do jeho minulosti. Megan z Astona má rozporuplný pocity. Ti dva se začnou scházet a Megan se snaží Astonovi pomoct a pochopit to. Zároveň musí svůj vztah udržet v tajnosti.
V příběhu roli hrají i Astonovi vzpomínky, to, že Megan hledá pana Darcyho a ne prasáka a děvkaře, čekejte i docela dost lehce erotických scén. Celkově je to ale opět hrozně hezký příběh!!!

Hodnocení 8,5/10 Proč?
Protože to nebylo tak dobrý jako Maddie a Braden, bylo tam moc erotiky (na mě), chyběla tam ta tajemná zamilovanost.
Ale bavilo mě to. Ukázaly se tam postavy z minulé knížky a celkově to byla hezká knížka :-)
Takže tak!

Za recenzní výtisk děkuji nakladatelství Galatea.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ilon-Ká** Ilon-Ká** | Web | 22. června 2014 v 20:30 | Reagovat

Honě lidí píše, že první díl je prostě lepší, ale tenhle není špatný. Osobně jsem ještě nečetla ani jeden díl, takže nemůžu soudit, ale u tebe je to stejně, takže na tom bude asi něco pravdy :D

2 Xanya Xanya | 22. června 2014 v 21:21 | Reagovat

Neznám ani první díl,ale možná se po tom mrknu ^^

3 Beatricia Beatricia | Web | 24. června 2014 v 16:54 | Reagovat

Napsala jsi skvělou recenzi na druhý díl, takže mě láká, že vypátrám v naší knihovně první díl.
Souhlasím s tebou, že čistá erotika bez něžné prvotní zamilovanosti není to pravé, ořechové.
Děkuji ti za krásný komentář. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama